Highway to Hell

When we're together, darlings, every night is Halloween
 
rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 GRUPĖS

Go down 
AutoriusPranešimas
CHANTELLE MAYA EVANS
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
avatar

Tikras vardas : Gabrielė
Claim : Nina Dobrev
I ♥ you too : 13
Credit : smuttybitch
Pranešimų skaičius : 902

RašytiTemos pavadinimas: GRUPĖS   Antr. 08 16 2011, 12:26

Silver suns (tėvai)

Miestelio tėveliai, kurie taip pat gyvena savita gyvenimą su intrigomis ir įvairias skandalais. Ką gi jų nesutramdomos atžalos darytų, jei jų tėveliai neištrauktų jų iš grotų ir nepatvirtintų, kad jų vaikai buvo namie. O gal per kokį koncertą kieno nors mamytė susiras sau meilužį?

Queen and Queen's girls (x5)

Mieste yra penkios merginos, apie kurias visi žino, jos visos geriausios draugės, tačiau slaptai viena nuo kitos kuria intrigas. Tačiau viena iš jų viršesnė nei kitos keturios. Kitaip sakant jinai queen, o kitos jos ištikimos mean girls. Jos traukia visus miesto vaikinus, tačiau jos tik ir žaidžia su jais. Ar kas nors pagaliau nuleis jas ant žemės?

The one and the only (x1)

Ši mergina yra miesto siela. Ji organizuoja vakarėlius, miesto šventes, įvairias iškylas ir t.t. Visuomet užsiėmusi ir visuomet viską žinanti. Nežinai kur geriau atšvęst gimtadienį? Klaus jos, ji ne tik, kad gaus patalpą kokiam muziejuje, bet ir sukvies viską miestą. Juk ji visus pažįsta.

Barbies (x3)

Trys merginos, geriausios draugės. Visuomet prisidažiusios, trumpi sijonai, didelės iškirptės. Rožinė spalva. Jos tiesiog traukia aplinkinių žvilgsnius. Vieni jų nemėgsta, kiti žavisi, tačiau kad ir ką kiti galvotų, jos tikrai žino savo kainą ir tikrai gali parodyti nagučius, o ypač nemėgsta Queen and Queen's girls, nes jos pasivogia puse vaikinų dėmesio.

Drugs dealers (x3)

Šią grupę sudaro du vaikinai ir mergina. Du vaikinai buvo geriausi draugai, aišku jie tikrai išbandė daug kartu, tačiau į jų ratą įsikišo mergina. Apžavėjusi juos abu, ji juos sukiršino ir dabar pati keliauja tai pas vieną, tai pas kitą negalėdama išsirinkti. O du geriausius draugus dabar siela tik narkotikai.

Party animals (x5)

Šią grupę sudaro dvi merginos ir trys vaikinai. Jie žino apie visus vakarėlius, žino koks alkoholis geriausias, žino kur gaut pigiausią žolę ir viską ko reikia vakarėliams. Jie nepraleidžia nei vieno vakarėlio ir dažniausiai patys juos organizuoja. O šėlti jie gali net kelias paras nesustodami.

Adidas Rules Yeah! (x3)

Trys vaikinai, kurie baugina miestelio bobutes ir elgiasi kaip vierchai visai nesislepia nuo policijos ir nebando vaidinti geručius. Beveik kiekvienas miestelio gyventojas žino kur jie gyvena ir net kur jie yra, nes stengiasi saugoti nuo jų visą savo turtą. Juk jiems nėra nieko švento. Sulaužys suoliuką, įsilauš į butą ir nieko už tai jiems nebus, nes geriau nežinot ką jie gali padaryt.

Little angels with devil's mind (x5)

Grupę sudaro penki vaikinai, visi jie yra žinomiausi mieste. Tobulos išvaizdos, tobuli gyvenimai. Vaikinai visada gera mokėsi, nors niekas nežino kiek mokytojų yra papirkę, jog šie parašytu geresnius pažymius. Jų galvose pilna velniškų idėjų ir jie nepraleidžia progos jų įgyvendinti. Kas praitą savaitę padegė mokyklą? O kas vakar apipaišė teismo rūmus? Kad ir ką padarytu, jie visada lieka nekalti. Niekas jų net nekaltina, nes tas kuris apkaltins, pasigailės.

Einstein (x1)

Miela moksliukė kuri rūpinasi savo ateitim ir mokslais ir neprasideda su blogais berniukais. Tačiau juk ir blogiems berniukams reikia nusirašyt. O gal tos geros mergaitės, viską žinančios ir viską išmanančios, viduje gyvena tikras velniukas? Juk ji gali tapti viena iš susidariusių grupelių narė...

Skaters (x5)

Grupę sudaro trys merginos ir du vaikinai. Vaikinai yra sk8 parko karaliai, nors gal dažniau jie ateina ne šiaip pasivažinėt riedlentėm, o tam, kad pasimaivyt prieš tris merginas, kurios sekiojo jiems iš paskos. Šioje grupelėje niekas nesistengia įtikti visam pasauliui, jie nekuria planų kaip padegti mokykla, jie nelenda į tą visą melo ir apgavysčių pasaulį, tačiau tas pasaulis vis tiek pats juos įsitrauks...

Boys like toys (x3)

Grupėje yra trys vaikinai. Nors ir kaip gražiai jie atrodo, jie visiškai priklausomi nuo merginu. Šios gali su jais žaisti, prašyti visokiausių dovanų ar dar ko nors, vaikinai padarys viską. Bet tai nereiškia, kad jie turi po vieną merginą, jų liežuviai pripratę dalinti komplimentus, todėl vaikinai tikrai ilgai nebūna be draugijos.

Bitches (x3)

Grupę sudaro trys merginos. Jos visų geidžiamos ir visų gaumos, gana lengvai prieinamos. Turinčios nepaprastai gera nuomonę apie savo išvaizdą ir vidų. Niekada nepraleis progos pasišaipyti ar įžeisti, tuo jos visus ir nervina, bet šiom merginom tai neįdomu. Jos visada suvilioja vaikinus kurių užsimano ir visai nesvarbu ar tas vaikinas jau priklauso kuriai nors kitai.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://highwaytohell.darkbb.com
 
GRUPĖS
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Highway to Hell :: HIGHWAY TO HELL :: Welcome to the hell-
Pereiti į: